poniedziałek, 22 października 2012

Hime gyaru...

Styl, który obecnie króluje w Japonii  na dyskotekach i okładkach pism, to gyaru. Słowo pochodzi od japońskiej wymowy angielskiego girl (czyt. gal) i odnosi się do modnie ubranej młodzieży.

Są to dziewczęta i kobiety stylizujące się na księżniczki. Często farbują włosy na blond, na głowach noszą diademy i korony, obwieszają się świecącą biżuterią. Ich sukienki są rodem z bali i przyjęć. Ulubiony kolor to róż, a dodatki to zazwyczaj serduszka, puszek i perełki.Cera ich powinna być nieskazitelna, a najbardziej zaakcentowane oczy, które obrysowuje się czarnym eyelinerem.
Styl Hime można znaleźć w wersji stonowanej, nadającej się do codziennych aktywności, jak i w wersjach bardziej ekstremalnych, prawie że kostiumowych. Dla Nas to trochę przerysowane...

A Wam jak się podoba???


The style, which now dominated in Japan in discos and cover letters, a Gyaru. The word is derived from the Japanese pronunciation of the English girl (pronounced gal) and refers to the fashionably dressed young people.
These  girls and women
are styled on the princess. Often color their hair are blond, wear tiaras on their heads and crowns. Their dresses are straight from the balls and parties. Favorite color is pink, and add-ons are usually hearts, cans. They skin should be flawless, and the most accentuated eyes, with the black eyeliner.
Hime style can be found in the soft version, suitable for everyday activities as well as more extreme versions, almost costume.

 
Do you like it?
 

Tu macie linka do programu Martyny Wojciechowskiej ,,Kobieta na krańcu świata", w którym ukazuje jak żyje jedna z  księżniczek :)

 Here you have a link to the Martyna Wojciechowska,, Woman on the edge of the world, "which shows how to live one of those princesses :)

http://vod.pl/kobieta-na-krancu-swiata-japonia,87611,w.html 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za wszystkie komentarze :)
Kiss :* M&M

Thank you for all comments :*
Kiss :*