czwartek, 25 października 2012

Homes of the stars....

 Jessica Alba Home sweet home...:)Trzypoziomowe mieszkanie ma trzy sypialnie, dwie łazienki, toaletę dla gości, pokój gier, basen, pokój z kinem domowym oraz taras ze wspaniałym widokiem na Beverly Hills. Jej dom jest pięknie umeblowany!Dom jest inspirowany Bali. Tu niemal czuję się  bryzę Bali. Naprawdę nie obchodzi mnie to, że można podziwiać wspaniałe widoki na centrum Los Angeles :)

Zobaczcie zdjęcia domu. Chcielibyście w nim zamieszkać?Three-level apartment has three bedrooms, two bathrooms, guest toilet, games room, swimming pool, home theater room and a terrace with stunning views of Beverly Hills. Her house comes fully furnished and I love that part! The house is inspired by Bali. You almost can feel the Balinese breeze. If you don’t really care about that you can enjoy magnificent views of downtown L.A

 See photos of the house. Would you like to live there?

Beautiful mirror.The terrace offers breathtaking views.

Jej dom jest piękny, ale co więcej, jest to miejsce spokojne. Widać to w jej osobowości.Nie mogę się doczekać, aby usłyszeć, co myślicie o jej domu! :)

 Her house is beautiful, but more than that, it’s relaxed and fun. That I can see in her personality, too. Can’t wait to hear what you think about her house!

3 komentarze:

  1. Ona ma też świetny styl, szczególnie ten casual. Jak oglądam jej zdjęcia np. ze spaceru z dziećmi, to zawsze jestem pod wrażeniem. Naprawdę ubiera się super!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wkrótce dodamy posta jak ubrać się podobnie do Jess :) lubimy jej styl. Komfortowo nie znaczy niemodnie ;)Dziękujemy za komentarz i zapraszamy do komentowania innych postów, również bedziemy wdzięczne za sugestie dotyczące bloga. Pozdrawiamy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Blog ogólnie spoko, widać, że dopiero zaczynacie, ale też się rozwijacie, co powoduje, że z ciekawością tu zaglądam :) Niektóre inspiracje bardzo fajne. Brakuje mi trochę więcej tekstu, dlaczego coś zwróciło waszą uwagę, dlaczego warto czymś się zainspirować (piszecie głównie, że to lubicie i wam się podoba). Bardzo fajnie pozujesz do zdjęć a druga Monia robi fajne fotki. Działajcie dalej dziewczyny, trzymam kciuki. pozdo!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie komentarze :)
Kiss :* M&M

Thank you for all comments :*
Kiss :*