poniedziałek, 29 października 2012

DOT by Marc Jacobs






   Drugim zapachem, który trafił w moje ręce jest woda perfumowana DOT Marc Jacobs.
Kiedy wyjęłam flakon z opakowania, sama się do siebie uśmiechnęłam! Czegoś takiego jeszcze nie widziałam! Wyfrunęła do mnie zabawna biedronka! Może nie każdemu podoba się taki pomysł, bo znalazłam w internecie mnóstwo opinii, że tandetne, dziecinne itp, ale są również zwolennicy, do których ja także się zaliczam! Uważam, że flakon jest oryginalny, z poczuciem humoru i chylę czoła, temu, kto go zaprojektował!
Sam zapach, który powstał z takich składników jak między innymi czerwona porzeczka, kokos, kwiat pomarańczy,  owoc pitaya ( owoc jednego z rodzajów kaktusa pochodzącego z Kolumbii), jaśmin, wanilia i piżmo, jest bardzo dziewczęcy, nie narzucający się, słodkawy, ale z przenikającą nutą świeżości.
Na pewno dobrze będą się w nim czuły osoby młode, bo jest dość lekki ,ale myślę, że jest na tyle uniwersalnym zapachem, że sprawdzi się także u kobiety  bardziej dojrzałej.
  Dot wyzwala bowiem bardzo pozytywne emocje, ma w sobie coś co sprawia, że wraca się myślami do błogich chwil i  bardzo pozytywnie nastraja.
Nie jest to na pewno zapach, który zaskakuje, jest dość przewidywalny, jednak można uznać to również za zaletę, ponieważ jeśli wypróbujemy go w perfumerii na skórze, mamy pewność, że jeśli nam się od razu spodoba, to tak już zostanie.
Świetnie sprawdzi się na co co dzień u osób aktywnych, którym doda energii i podziała orzeźwiająco, dodatkowo można dokupić sobie żel pod prysznic i balsam do ciała, które na pewno przedłużą i wzmocnią zapach na naszej skórze.
Dot wydaję się zapachem idealnym raczej na sezon wiosenno-  letni, ale kto powiedział, że w środku zimy nie można pachnieć gorącym latem?:)



 Another smell that came into my hands is a DOT Perfume by Marc Jacobs.When I removed the bottle from the box, she smiled to me...the fun ladybug! Maybe not everyone likes the idea, because I have found on the internet a lot of reviews that cheesy, childish, etc, but there are also supporters, which I also counts! I think the bottle is original, with a sense of humor and I salute whoever designed it! The smell, which was created with ingredients such as, inter alia, red currant, coconut, orange blossom, pitaya fruit (fruit of one of the types of cactus coming from Colombia), jasmine, vanilla and musk, it is very girly, not overbearing, slightly sweet, but with penetrating a hint of freshness.

Certainly good in it will feel young, because it is quite light, but I think it is so versatile scent that check also with more mature women.Dot triggers for a very positive emotion, there is something that makes our thoughts back to the blissful moments and positively inspire.
It is not definitely smell that surprising, is quite predictable, but it also can be an advantage, because if you try it in the perfume on your skin, you can be sure that if we like it right away, it already is.Will be perfect for every day in which active people who will add energy and refreshing gone, plus you can buy the shower gel and body lotion that will surely renew and strengthen the smell on our skin.Dot seems to be the perfect scent rather spring-summer season, but who said that in the middle of winter, you can not  smell like in the hot summer?? :)


 



 Poniżej krótki  filmik z backstage'u kampanii :
Here is a brief video of the backstage of the campaign:




2 komentarze:

  1. Rzeczywiście z kształtem flakonika nieco zaszaleli :) Można go trzymać tylko na w domu na półce, bo do torebki nie wejdzie:) Chyba bardziej mnie jednak przekonał Roberto. Dzięki za informacje!

    OdpowiedzUsuń
  2. tak to prawda, do torebki, choć potrafimy w niej wiele zmieścić raczej nie wejdzie:) choć jakby ktoś chciał się skusić to flakon 30 ml jest trochę inny i powinien się wcisnąć:)pozdrawiam i dzięki za komentarz:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie komentarze :)
Kiss :* M&M

Thank you for all comments :*
Kiss :*