poniedziałek, 29 października 2012

Oversize...

  Swetry oversize to moja ukochana część garderoby!
Mimo, że mogłoby się wydawać, że obszerne nieco za duże nie będą korzystne dla naszej sylwetki, w połączeniu z obcisłymi legginsami stanowią modny, wygodny i kobiecy zestaw!
Kto jeszcze się nie przekonał, niech zaopatrzy się choć w jeden z nich, dodając jeszcze do całości szpilki, z pewnością nie będzie rozczarowany.
 Jaka jest największa zaleta tego rodzaju swetrów?
Przede wszystkim, to, że maskują niedoskonałości figury, pamiętajmy jednak, że najlepiej sprawdzą się właśnie z bardziej obcisłym dołem, który zrównoważy całość.
 Jedynym typem figury, której posiadaczki powinny uważać na taki zestaw jest typ gruszki, czyli posiadaczki bardziej ponętnych bioder, za to z talią osy, która powinna być podkreślona, bo jest niewątpliwym atutem!


Oversized sweaters are my beloved piece of clothing!

Although it might seem that extensive slightly too large will not be beneficial to our profiles, combined with tight-fitting leggings are fashionable, comfortable and feminine set!

Who has not yet convinced, let the will supply although one of them, adding to them heels, certainly will not be disappointed.

 What is the biggest advantage of this type of sweaters?

First of all, mask the imperfections.

  The only type of figure, which should be wary is the type of pears, or with a more voluptuous hips, but with a wasp waist that should be emphasized, because it is an undoubted advantage!


Poniżej kilka inspiracji:
Here are some inspirations:

 A tutaj jeszcze stylizacje proponowane przez nas:
 And here are styling offered by us:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za wszystkie komentarze :)
Kiss :* M&M

Thank you for all comments :*
Kiss :*