wtorek, 11 września 2012

Beginning   

 Zazwyczaj ciężko nam zacząć rozmowę z kimś nowo poznanym, „na żywo”, choć można liczyć na to , że rozmówca przynajmniej zechce na nas spojrzeć i odpowiedzieć, choćby pół zdaniem, a czasem już po kilku słowach okazuję się, że trafiliśmy na „bratnią duszę” i choć znamy się od 5 minut, nagadać się nie możemy. 

        No właśnie, a jak zacząć bloga??? 
  
    Siedzimy we dwie i intensywnie główkujemy , po chwili stwierdzamy, że może jednak jakaś przerwa na odświeżenie myśli. Parzę trzecią kawkę, a Monia odczekuje 3 minuty ,żeby kolejna zielona herbatka dobrze się zaparzyła. Po chwili, dochodzi do mnie, że to co pijemy w jakimś stopniu po części nas charakteryzuje!

 Ja pijąc trzecią kawkę próbuję nadrobić niedospane noce wiążące się z posiadaniem dziecka. Chcąc jeszcze zgubić pozostałości po ciąży ,postanowiłam nie jeść słodyczy, z wyłączeniem ciasteczka do kawki, i tak dziwnym trafem coraz więcej tych kaw w moim  codziennym menu.
 
  Monia zaś jest doskonałym przykładem osoby zdrowo odżywiającej się, która nawet na domówce u znajomych często zamiast drinka prosi o zieloną herbatę! Regularnie pakującej  dwa razy w tygodniu na siłowni, jest uosobieniem konsekwencji, i choć opis dość sztywny, tak naprawdę jest wspaniałym pozytywnym wariatem z wielkim poczuciem humoru i jeszcze większym sercem!!!
   
    Pewnego dnia po prostu stwierdziłyśmy, że fajnie byłoby połączyć siły myśliwego na polowaniach w lumpexach i innych okazjach(to ja:), z  klikającą  mistrzynią internetowych wojaży po wirtualnych sklepach i aukcjach(to Monia:). Po kolejnych rozmowach, doszłyśmy do wniosku, że jest jeszcze parę rzeczy, które kochamy i którymi chciałybyśmy się dzielić!
 Dlatego Monia będzie od czasu do czasu dodawać posty o swoich pysznych, a zarazem mniej kalorycznych, a przede wszystkim zdrowych potrawach. 
  Ja natomiast będę postować o kosmetykach i makijażu, mając doświadczenie w pracy w jednej z  perfumerii i możliwości przetestowania ich ogromnej ilości  na własnej i cudzej skórze, mam nadzieję, że coś Was zainteresuje!
  Mówiąc krótko chcemy tworzyć kobiecego bloga, dzielić się tym co nas zainspiruje ,zaintryguje czy po prostu zdenerwuje!:)
 To nasze początki, więc jeśli trafisz w to miejsce witamy serdecznie i prosimy o oka przymknięcie!!!:)


Usually is hard for us to start a conversation with someone just met again, "live", but you can count on the fact the other person at least want to take a look and answer us, even half a sentence, and sometimes after just a few words, it turns out that we found a "kindred spirit ".


 Well,  how to start your blog?

   
We sit, we think, after a while we pause to refresh the mind. Steaming third cup of coffee and Monia waits three minutes to the next green tea. After a while, it comes to me that what we drink characterizes our personality!

 Me by drinking third cup of coffee try to catch up witch nightly getting up, because I have a child. In order to  get lost remnants of pregnancy, I decided not to eat sweets, with the exception cookies with coffee, and so somehow, more and more of the coffee in my daily menu..

 Monia is  an excellent example of a healthy eatin person that even at the party with friends often ask for green tea instead of drink!Regularly trains twice a week at the gym. Monia is the personification of a result, and even though description is quite stiff, she  really is a great positive freak with a great sense of humor and an even bigger heart!

 One day we just decided it would be fun to join together. Strength of the hunter shopping in lumpex and other occasions (It's me :) Champion voyages to the virtual online stores and auctions ( It's Monia  :)
 After further discussions, we reached the conclusion that there is still a few things that we love and that we would like to share!

 Therefore, Monia  from time to time will be posting about  delicious, less caloric, and most of all healthy foods.Whereas I'll write about cosmetics and makeup, having experience of working in one of the perfumeries and the opportunity to test a huge amount on my own and other people's skin, I hope that something interested you!
In short, we want to create a women's blog, and share what inspires us, intrigue or just upset :)

This is our beginning, so if you hit this place, heartily welcome and please the eye closing! :)


2 komentarze:

  1. SUPER DZIEWCZYNY!! Trzymam za Was kciuki! Bardzo fajny blog!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy:))czekamy na wszelkie sugestie!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie komentarze :)
Kiss :* M&M

Thank you for all comments :*
Kiss :*