wtorek, 25 września 2012

Niezniszczalna Kate


  Niewiele jest gwiazd w show biznesie, które potrafiły tak jak Ona odbić się od dna. Kate Moss mimo, że  nie jest już nastolatką, nie należy do najwyższych( ma 169cm wzrostu, co w świecie modelek bronią nie jest), i wielokrotnie wydawało się, że koniec Jej kariery jest już przesądzony, nie dała za wygraną! Zawsze powraca jeszcze mocniejsza!!!

  Kate jest dla nas najlepszym przykładem na to, że warto być sobą, choć pełną niedoskonałości, jak większość borykającą się z różnymi problemami, nigdy nie próbowała udawać grzecznej dziewczynki.
 Ma wielu przeciwników, ale fanów znacznie więcej, którzy doceniają Jej osobowość i styl, dzięki któremu Kate stała się niemal ikoną mody!

  Kate jest mistrzynią metamorfoz !!!
There are not many stars in show business, which could just as she bounce off the bottom. Kate Moss despite the fact that it is no longer a teenager, not one of the highest (to 169cm height, what in the world is not a weapon models), and many times seemed that the end of her career is already decided, did not gave up! Always comes back even stronger!

   Kate is our best example of that is worth to be yoursrelf, even though the full imperfections, like most struggling with various problems,she never tried to pretend to be good girl.
  she has many enemies, but a lot more fans who appreciate her personality and style that Kate has become almost a fashion icon!

   Kate is a master of metamorphosis!


  

A styl miejski Kate też uwielbiamy!!!

A tu mała Kate:)  

A pamiętacie zdjęcie, które się pojawiło przed ślubem Wiliama i Kate?  

żródło: www.google.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za wszystkie komentarze :)
Kiss :* M&M

Thank you for all comments :*
Kiss :*